سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

کارمی چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌ است. نگرانی بسیاری از مشتریان فروشگاه کارمی ، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی آنهاست.

باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران فروشگاه کارمی را ملاحظه خواهید کرد.

 

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌ که امنیت را به صورت نسبی تعریف می‌کنند، در طراحی پلتفرم فروشگاه کارمی لایت بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شده‌ است.

اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌ شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای دریافت سفارشات و هماهنگی‌ها لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید.

دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفا برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارشات، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه است.

اطلاعات حساب بانکی شما به هیچ وجه درخواست و ذخیره نمی‌گردد. تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌ها توسط درگاه‌های ، ملت و زرین پال صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌های نام‌برده تضمین می‌گردد.

 

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

راه های ارتباطی ما
 
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.carmelights.com است. ما با روش  ارسال ایمیل ، تماس تلفنی ، واتساپ و روبیکا از طرف آدرس ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌ ‏گیریم.
 تنها راه های ارتباطی مانستر ایمیل info@carmelights.com ، واتساپ  و شماره تلفن های مانستر می باشد که در برگه تماس با ما موجود است.

 

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از نام و نام خانوادگی، تلفن همراه ، ایمیل حفاظت و حراست نماییم.

فروشگاه کارمی دارای نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین درگاه پرداخت بانک ملت و درگاه پرداخت زرین پال می باشد. فروشگاه کارمی در قالب شرکت رسمی ثبت شده در زمینه فروشگاه اینترنتی لوازم و قطعات لوکس خودرو فعالیت می کند.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی