درباره ما

شرکت در یک نگاه :

شرکت مهندسی و بازرگانی پارس تجهیز با نام تجاری (carme) فعالیت خود را در سال 1382 آغاز نموده و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده آپشن های خودرو در ایران میباشد CARME از همان ابتدا استراتژی مشخصی را مبنای کار خود قرار داده است : تولید و عرضه محصولات با کیفیت همراه با گارانتی معتبر و در نهایت کسب رضایت مشتری.

به عنوان بزرگترین تولید کننده چراغ های اسپرت کشور این وظیفه ما است که کیفیت و قابلیت های چراغ های تولید شده در ایران را بهبود دهیم .

ما بطور مستمر پروژه ها و فعالیت های جدیدی را در دستور کار خود قرار میدهیم تا بتوانیم تنوع و کیفیت محصولات را افزایش دهیم و در این راستا مجرب ترین مهندسان و کارشناسان این عرصه را به خدمت گرفته ایم .

ما به واسطه ارتباطات تجاری و فنی رو به گسترش خود با بزرگترین تولیدکننده های چراغ خودرو در ایران میتوانیم با استفاده از فناوری های نوین ، محصولات نو آورانه خود را جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان عزیزمان با بهترین قیمت و کیفیت عرضه کنیم .

مهمترین ارزش های سازمانی شرکت بازرگانی پارس تجهیز عبارت اند از : صداقت ، خلاقیت ، کیفیت ، نو آوری ، سخت کوشی و به واسطه آنها ما برآنیم که کیفیت زندگی کارکنانمان ، جایگاه رقابتی شرکتمان و توان فنی صنعت چراغ اسپرت ایران را به سطح بالاتری ارتقا دهیم.